Stylowe etui do smartfona – jaki masz wybór?

Moda wyraża się nie tylko w ubiorze, ale również w akcesoriach, z których korzystasz. Etui do telefonu to świetny przedmiot do pokazania swojego stylu. Pełni on funkcję ochronną, ale nie oznacza to przecież, że musi być nudny. Może również prezentować Twoje zainteresowania i podejście do mody.

Etui w funkcji ochronnej

Nadrzędną funkcją etui na telefon powinna być ochrona urządzenia. Warto zatem zadbać o to, by akcesoria były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również rzeczywiście zapewniały bezpieczeństwo sprzętowi elektronicznemu. Ważne jest na przykład, żeby etui na telefony Xiaomi chroniło nie tylko tył urządzenia, ale również jego boki. Dzięki temu, jeśli smartfon przez przypadek upadnie przodem na podłoże, to jego kontakt z nim będzie mniejszy. Rogi etui zachodzące na boki urządzenia przyjmą na siebie część siły upadku i go zamortyzują. Oczywiście, takie etui nie uchroni przed popękaniem wyświetlacza, więc poza nim warto mieć również szkło hartowane. Taki zestaw skutecznie ochroni smartfona przed zniszczeniem mechanicznym spowodowanym nie tylko upadkiem, ale również porysowaniem. Należy tylko wybrać odpowiednie akcesoria. Jeśli interesuje Cię szkło hartowane Xiaomi, to musisz po prostu poszukać takiego, które będzie dopasowane do Twojego modelu urządzenia.

Typy etui

Wybierając etui, możesz natknąć się na różne jego typy. Oprócz produktu, który okrywa jedynie tylną część obudowy i ewentualnie boki telefonu, w sprzedaży znajdziesz również całą masę akcesoriów, które posiadają specjalną klapkę na przód urządzenia. Warto zastanowić się nad zakupem tego typu produktu. Występują one w wielu różnych odsłonach, więc można wybrać taki, który pasuje do Twojego stylu. Najczęściej takie składane akcesoria do Xiaomi posiadają klasyczny lub nowoczesny design, więc można je z łatwością dobrać do wielu stylizacji. Dostępne są też, oczywiście, bardziej zdobione etui, które mogą w wyrazisty sposób ukazać upodobania osoby, która je nosi. Jeśli szukasz akcesoriów, na przykład z interesującym nadrukiem, to możesz je znaleźć zarówno wśród etui z klapką, jak i bez niej.

Nadruki na obudowach ochronnych

Niektórzy wolą mieć akcesoria bez wzorów, inną chcą za ich pomocą wyrazić swój światopogląd lub sposób życia. Wśród dostępnych na rynku etui można więc znaleźć bardzo różnorodne produkty. Na pewno bez problemu zakupisz akcesoria z jakąś myślą, postacią z ulubionej kreskówki, flagą, ciekawym widokiem czy zwierzęciem. Od Ciebie zależy, jak będziesz chciał zaprezentować się osobom, które mijają Cię na ulicy. Możesz wybrać etui pancerne, które wcale nie musi kojarzyć się z militariami. Możesz też wybrać zwykłą, przezroczystą obudowę z nadrukowanymi jedynie kilkoma drobnymi elementami. Jeśli chcesz zmieniać etui w zależności od nastroju czy okazji, to nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić sobie kilka różnych akcesoriów ochronnych na obudowę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *